Měď a vědomostní olympiáda 2019

13. ročník celorepublikové soutěže MĚĎ 2019 a XV. ročník Vědomostní olympiády 2019

Dne 16. 5. 2019 se slavnostně předávali ocenění vítězům 13. ročníku celorepublikové soutěže MĚĎ 2019, které se zúčastnili naši žáci oboru Instalatér.  Diplom za 2. místo v soutěži jednotlivců obdržel Denis Závěšický a cenu za 2. místo v soutěži škol převzal Karel Stuchlík. Téhož dne se rovněž uskutečnilo i finále celorepublikového kola XV. ročníku Vědomostní olympiády 2019, do kterého se probojovalo 10 nejlepších žáků krajských kol. Mezi nimi byli i naši žáci 3. ročníku oboru Instalatér Radek Krop a Ondřej Vlček. Radek Krop brilantně zabojoval, nezaváhal a získal krásné 2. místo. Slavnostní předání se konalo v aule slavnostního historického sálu Vysokého učení technického v Brně.