Ubytování

Domov mládeže nabízí možnost ubytování žákům středních odborných učilišť, středních škol, vyšších odborných škol a v případě volné kapacity i studentům vysokých škol. 

Ubytování

Pojďte bydlet do našeho domova mládeže!

sou-opava-logo-2Další info

sou-opava-logo-2Domov mládeže

Domov mládeže nabízí možnost ubytování žákům středních odborných učilišť, středních škol, vyšších odborných škol a v případě volné kapacity i studentům vysokých škol.
Je výhodně strategicky umístěn v blízkosti vlakového i autobusového nádraží, v klidné části Opavy, na ulici Boženy Němcové 22. Jedenáctipatrová budova je nepřehlédnutelná a naskýtá jedinečný výhled na široké okolí.
Prostory domova mládeže jsou částečně zrekonstruované a vybavené novým nábytkem. Ubytovací kapacita je 90 míst a poskytujeme ubytování v 1 – 3 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením v každém patře budovy. V přízemí domova mládeže je školní kuchyň s jídelnou, která zajišťuje celodenní stravování.
Ubytovaní žáci a studenti mají možnost využívat individuálně kuchyňky, které jsou vybavené lednicí, vařičem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, toustovačem a základním nádobím.

Připojení k internetu je možné ve všech prostorách domova mládeže.

Součástí domova mládeže jsou studovny s počítačem a internetem, které slouží také jako kulturní místnosti vybavené knihami a plazmovými televizory. Variantou pro volný čas je využití hřiště sousedního areálu TJ Sokol, posilovny, herny stolního tenisu, elektronických šipek a stolního fotbálku. Vychovatelna zapůjčuje kopací a basketbalové míče, badminton, soft tenis, ogo disk a různé společenské hry.

Ceny pro ubytované žáky a studenty středních škol a vyšších odborných škol:

  • ubytování – 1 300,- Kč/měsíc
  • celodenní strava (snídaně, svačina, oběd, večeře) – 126,- Kč/den
  • ubytování a strava – 4 000,- Kč/měsíc

Ceny pro ubytované studenty jednoletých pomaturitních studií a studenty VŠ:

  • ubytování – 3 000,- Kč/měsíc

Ceny pro ubytované cizí zájemce:

  • ubytování 320,- Kč/pracovní den
  • ubytování 420,- Kč/soboty, neděle, svátky (pouze skupiny nad 20 osob)

Způsob platby:

  • Úhrada bude provedena bezhotovostně na účet č. 1387929109/2700 trvalým příkazem na částku 4.000,- Kč (nebo 8.000 Kč), který bude hrazen vždy k 21. dni v měsíci.
  • Datum první platby bude 21. 8. na září a datum poslední platby bude 21. 5. na červen.
  • Upozorňujeme, že pokud nebude úhrada za ubytování a stravování připsána na našem účtu k poslednímu pracovnímu dni předešlého měsíce, není možné žáka či studenta v příštím měsíci ubytovat a poskytnout stravu.

Informace:

sou-opava-logo-2Další možnosti ubytování

V průběhu topné sezóny nebudeme z důvodu úsporných opatření poskytovat ubytování pro cizí zájemce. 

Skip to content