Ubytování

DOMOV MLÁDEŽE

PŘIHLÁŠKA K UBYTOVÁNÍ ZDE

Domov mládeže nabízí možnost ubytování žákům středních odborných učilišť, středních škol, vyšších odborných škol a v případě volné kapacity i studentům vysokých škol.

Je výhodně strategicky umístěn v blízkosti vlakového i autobusového nádraží, v klidné části Opavy, na ulici Boženy Němcové 22. Jedenáctipatrová budova je nepřehlédnutelná a naskýtá jedinečný výhled na široké okolí.

Prostory domova mládeže jsou částečně zrekonstruované a vybavené novým nábytkem.  Ubytovací kapacita je 118 míst a poskytujeme ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením v každém patře budovy. V přízemí domova mládeže je školní kuchyň s jídelnou, která zajišťuje celodenní stravování.

Ceny pro ubytované žáky na domově mládeže:

  • ubytování         1.100,- Kč/měsíc
  • celodenní strava 100,- Kč/den

Ubytovaní žáci a studenti mají možnost využívat individuálně kuchyňky, které jsou vybavené lednicí, vařičem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, toustovačem a základním nádobím.

Připojení k internetu je možné ve všech prostorách domova mládeže, taktéž je možné kopírování studijních materiálů pro žáky přímo v budově.

Součástí domova mládeže jsou studovny s počítačem a internetem, které slouží také jako kulturní místnosti vybavené knihami a plazmovými televizory. Variantou pro volný čas je využití hřiště sousedního areálu TJ Sokol, posilovny, herny stolního tenisu, elektronických šipek, boxovacího pytle a stolního fotbálku. Vychovatelna zapůjčuje kopací a basketbalové míče, badminton, soft tenis, ogo disk a různé společenské hry.

Domov mládeže nabízí ubytování  ve dnech školního vyučování – skupinám i jednotlivcům dle volné kapacity. Naše služby využívají zejména učitelé, sbormistři, školitelé, sportovní organizace aj. Cena ubytování činí 250,- Kč za osobu a den. Po individuální domluvě je možné zajistit i stravování.

Ubytování mimo dobu školního vyučování, tedy o školních prázdninách, víkendech a svátcích je možné jen pro skupiny nad 20 osob za cenu 350,- Kč za osobu a noc. V případě, že bude konečný počet ubytovaných nižší než 20, bude námi účtována částka odpovídat minimálnímu stanovenému poštu osob, tedy za 20 ubytovaných. Po individuální domluvě je možné zajistit i stravování.

Prostory domova mládeže jsou vhodné i pro pořádání kurzů, seminářů a školení.

Rezervaci je možno provést telefonicky na číslech  553 821 906, 734 692 991 nebo e-mailem: martina.czyzova@soustop.cz

Vnitřní řád domova mládeže

Školní vzdělávací program domova mládeže