Uchazeči

Chcete u nás studovat?
Prohlédněte si nabídku oborů naší školy.

Uchazeči

„Připravte se na budoucí povolání.
Studujte na SOU stavební Opava.“

Odborné vzdělání na SOU stavební v Opavě poskytuje kvalitní přípravu na budoucí povolání ve stavebnictví a v příbuzných řemeslných oborech. Uchazečům o studium nabízíme učební a maturitní obory s výbornou uplatnitelností na trhu práce. 

Naše škola má dlouhodobou tradici výuky, kvalitní pedagogy, zkušené vedoucí praktického výcviku a moderně vybavené učebny a dílny. Praktickou výuku realizujeme po menších skupinách s důrazem na rozvíjení individuálních schopností studentů. Díky této kombinaci poskytujeme studentům odborné vzdělání na vysoké kvalitativní úrovni. 

Maximální propojení teorie s praxí nám umožňuje spolupráce s celou řadou stavebních a dřevozpracujících firem i s výrobci stavebních materiálů. Spolupráce se soukromým sektorem umožňuje studentům poznat nejnovější technologie, materiály a technologické postupy. Studenti mají zároveň možnost získat zajímavou praxi ve firmách a také krajská a firemní studijní stipendia. 

Po absolvování studia naleznou naši absolventi široké uplatnění ve stavebnictví a v navazujících oborech. Absolventi SOU stavební v Opavě jsou žádáni nejen v regionálních firmách, ale také ve společnostech po celé České republice.

Proč studovat u nás?

sou-opava-logo-2Další informace pro uchazeče

Skip to content