Učitelé praxe

Učitelé praxe

Příjmení a jméno Obor Funkce Mobil Email
Burdík Josef zedník učitel odborného výcviku josef.burdik@soustop.cz
Fiala Lubomír truhlář, operátor učitel odborného výcviku lubomir.fiala@soustop.cz
Foltys Radek instalatér, mechanik vedoucí učitel odborného výcviku 734692984 radek.foltys@soustop.cz
Haim Stanislav zedník učitel odborného výcviku stanislav.haim@soustop.cz
Hopp Miroslav elektrikář, mechanik vedoucí učitel odborného výcviku 734692983 miroslav.hopp@soustop.cz
Ihn Lukáš elektrikář, mechanik učitel odborného výcviku lukas.ihn@soustop.cz
Mgr. Jašek Radek odborné předměty stavební zástupce pro praktickou výuku 734692987 radek.jasek(at)soustop.cz
Kirschner Pavel instalatér učitel odborného výcviku pavel.kirschner@soutop.cz
Kukol Rostislav instalatér učitel odborného výcviku rostislav.kukol@soustop.cz
Lhotský Petr instalatér, mechanik učitel odborného výcviku petr.lhotsky@soustop.cz
Pavlík Lumír klempíř, pokrývač učitel odborného výcviku 734692985 lumir.pavlik@soustop.cz
Kušnier Tomáš tesař učitel odborného výcviku tomas.kusnier@soustop.cz
Rathai Valter truhlář, operátor, tesař vedoucí učitel odborného výcviku 734692986 valter.rathai@soustop.cz
Slanina René truhlář učitel odborného výcviku rene.slanina@soustop.cz
Šrámek Miroslav truhlář, učitel odborného výcviku 734860959 miroslav.sramek@soustop.cz
Šrámek Milan elektrikář učitel odborného výcviku milan.sramek@soustop.cz
Tvrdý Miroslav truhlář, operátor učitel odborného výcviku miroslav.tvrdy@soustop.cz
Vitásek Michael elektrikář učitel odborného výcviku michael.vitasek@soustop.cz