Odborná přednáška

Odborná přednáška

Dne 24.3.2023 se studenti 3. ročníků naší školy oboru Elektrikář a oboru Mechanik zúčastnili akce „Studentské informační dny firmy Schrack“. Konala se v Ostravě v Clarion Congess hotelu. Akce se, kromě studentů naší školy, zúčastnili i studenti 3 dalších škol, a to SPŠEI Ostrava, SPŠ Karviná, Na Jízdárně Ostrava.

Na začátku proběhlo představení firmy Schrack a projektu Schrack for students. Poté následovala prezentace na téma „Domovní elektroinstalace, použití v praxi“, „Moderní technologie: FVE, elektromobilita, „Proč Nenakupovat elektromateriál v Supermarketu“. Po zhlédnutí prezentací se studenti zúčastnili praktické části – tří soutěží. Soutěžilo se v týmech po 10-ti studentech a soutěžily proti sobě přihlášené školy. Vyhodnoceny byly 3 TOP týmy a odměněny hodnotnými cenami.       Jednu ze soutěží vyhráli i studenti naší školy.

Akce „Studentské informační dny“ byla velice zajímavá nejen pro studenty, ale i pro nás, učitele odborného výcviku a učitele teorie.

Vitásek Michael

1679849009410 COLLAGE | Střední odborné učiliště Stavební | Opava
Skip to content